Czarnków, Wielkopolskie

zmień miasto
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

Akademia Piłkarska Reissa - Praca Trenera/ Asystenta Trenera

Czarnków/Piła

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Praca popołudniami na niepełny etat.

Zostań trenerem/ asystentem trenera piłki nożnej!

Firma SportWin Group realizująca projekty takie jak:

- Akademia Piłkarska Reissa, Akademia Piłkarska Falubaz, Akademia Piłkarska Stal Gorzów,

- Sportujmy.pl,

- Sportowe Przedszkole,

- FootballPro.pl

poszukuje do współpracy trenerów i asystentów trenera.

Obowiązki:

- zapewnienie bezpieczeństwa dzieci,

- znajomość i realizacja gotowego konspektu treningowego,

- odpowiednie przygotowanie do zajęć (buty sportowe, ubiór Akademii),

- współpraca z pierwszym/drugim trenerem,

- przygotowanie sprzętu przed zajęciami (napompowanie piłek, przygotowanie znaczników),

- współpraca z rodzicami.

UWAGA &#8211; obowiązki trenera i asystenta trenera w pewnych kwestiach się różnią.

Oferujemy:

- 55-70zł/h netto dla trenera, 30-40zł/h netto dla asystenta

- System szkoleń wewnętrznych,

- Szansę na zdobycie ciekawego doświadczenia zawodowego,

- Pracę w młodym i pełnym pasji zespole,

- Szansę poznania ciekawych ludzi z branży sportowej,

- Możliwość realizacji własnych zainteresowań (liga i turnieje wewnętrzne).

Wymagamy:

- Zaangażowania,

- Dobrej organizacji pracy,

- Samodzielności w działaniu.

Nie musisz mieć kwalifikacji trenera! Zdobądź je pracując z nami.

KONTAKT:
tel.: +48 508 670 180
rekrutacja@akademiareissa.pl

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 01 Luty, 2024  11:19

Identyfikator: 739073

Wyświetleń: 2816